Huawei Ascend Mate 7-5-Buy-Price-Online
Huawei Ascend Mate 7-3-Buy-Price-OnlineHuawei Ascend Mate 7-2-Buy-Price-OnlineHuawei Ascend Mate 7-4-Buy-Price-Online

Huawei Ascend Mate 7 Back Door

درب پشتی گوشی هواوی Ascend Mate 7

44,000 تومان

گارانتی درب پشتی گوشی هواوی Ascend Mate 7

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر درب پشتی گوشی هواوی Ascend Mate 7

درب های پشتی گوشی های همراه، بهترین مانع در مقابل نفوذ گرد و غبار به داخل گوشی بوده و ظاهر زیبایی نیز به گوشی همراه می بخشند اما با توجه به امکان شکسته شدن یا آسیب دیدنشان به عنوان یک کالای جانبی نیز تولید و عرضه می شوند. شکسته شدن درب پشتی گوشی همراه و عدم قرار گرفتن آن در جای خود به درستی می تواند علاوه بر این که منجر به نفوذ گرد و غبار به گوشی همراه و در نتیجه بروز مشکلاتی به مرور زمان در گوشی شود، استفاده از گوشی را نیز برای کاربر کمی سخت کرده و برای وی مزاحمت هایی ایجاد نماید.

در صورتی که درب پشتی گوشی شما آسیب دیده یا شکسته شده است و یا اگر می خواهید از آسیب رسیدن به درب پشتی اصلی گوشی خود جلوگیری نمایید، می توانید از این درب های پشتی که به عنوان محصولات جانبی به فروش می رسند نیز استفاده نمایید. رنگ بندی مختلف این درب ها می تواند دلیل دیگری برای استفاده از آن ها باشد که به منظور تنوع بخشیدن به ظاهر گوشی مورد استفاده قرار می گیرند.

در انتها باید به کیفیت خوب و قابل قبول این درب ها نیز اشاره کرد. درب های پشتی علاوه بر جنس خوبی که دارند، دارای رنگ هایی با شباهت و هماهنگی زیاد با بدنه گوشی های همراه نیز می باشند و با استفاده از آن ها می توان ظاهر تازه تر و جدیدتری را به گوشی همراه بخشید.

مشخصات درب پشتی گوشی هواوی Ascend Mate 7

جنس
همانند جنس قاب اصلی
قابل استفاده برای
Huawei Ascend Mate 7
ویژگی ها
ظاهری کاملا مطابق با درب اورجینال
محافظت از گوشی در برابر گرد و غبار

نقد و بررسی درب پشتی گوشی هواوی Ascend Mate 7

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید