اشتراک گذاری اینترنت وای‌فای گوشی سامسونگ گلکسی اس 7

اشتراک گذاری اینترنت Wi-Fi در گوشی های سامسونگ گلکسی S7 و S7 Edge

یکی از ویژگی‌های نرم‌افزاری جدیدی که سامسونگ در هر دو نسخه پرچمدارش – Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge – لحاظ کرده، امکان به اشتراک گذاری اینترنت وای‌فای می‌باشد. در حالی که سایر گوشی‌های هوشمند امروزی می‌توانند اینترنت دیتای سیم‌کارت‌شان را با استفاده از Wi-Fi tethering به اشتراک بگذارند، این دو گوشی سامسونگ می‌توانند اینترنت وای‌فای در دسترس‌شان را با تمامی لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌ها، تبلت‌ها و یا هر دستگاه دیگری که به وای‌فای مجهز باشد به اشتراک بگذارند. این قابلیت تقریبا نرم‌افزاری می‌تواند در برخی اوقات بسیار مفید باشد.

همانطور که گفتیم، این قابلیت تا اینجای کار فقط در دو گوشی S7 و S7 Edge وجود دارد. البته این امکان نیز وجود دارد که سامسونگ در آپدیت‌های نرم‌افزاری گوشی‌هایی که دارای وای‌فای دوبانده باشند، این قابلیت را به آنها نیز اضافه کند. چنانکه قصد دارید اینترنت دیتای سیم‌کارت‌تان را در این دو گوشی به اشتراک بگذارید، کافی است با رفتن به مسیر زیر و خاموش کردن اشتراک گذاری اینترنت وای‌فای، به منظور خود برسید:

Settings >Mobile hotspot and tethering > More

و اما در مورد مزایای این قابلیت جدید سامسونگ، می‌توان به دو نکته اشاره کرد. یکی اینکه حتما تجربه کرده‌اید که برخی از دستگاه‌ها با برخی از مدم‌های وای‌فای همخوانی نداشته‌اند. در چنین مواقعی لازم است که یکی از دستگاه‌هایی که قادر به اتصال به مدم هستند، بتوانند اینترنت وای‌فای را به اشتراک بگذارند. دوم اینکه در مواقعی که رمز عبور مدم وای‌فای را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با به اشتراک‌گذاری وای‌فای‌تان، برای دیگر کاربران نیز امکان اتصال به اینترنت را فراهم کنید.

اشتراک گذاری اینترنت وای‌فای گوشی سامسونگ گلکسی اس 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *