مشخصات ساعت هوشمند سامسونگ گیر اس 3

رونمایی از ساعت هوشمند سامسونگ Gear S3 در تاریخ 1 سپتامبر

چنانکه به‌یاد آورید، هفته پیش شایعاتی مبنی بر معرفی ساعت Samsung Gear S3 در مراسم IFA امسال منتشر شد که حال به نظر می‌رسد شایعات مطرح شده صحت دارند. این غول کره‌ای برای تاریخ 1 سپتامبر فراخوان‌هایی منتشر کرده است که تیزر این فراخوان با یک نکته جالب همراه شده است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، در متن این تیزر هیچ اشاره‌ای به ساعت هوشمند سامسونگ گیر اس 3 نشده است. اما در پس زمینه این تیزر می‌توان عقربه‌هایی مشاهده کرد که بی‌گمان به این ساعت بی‌ربط نخواهد بود.

رویداد 1 سپتامبر سامسونگ در مراسم IFA

همانطور که قبلا نیز شنیده‌ایم، ساعت هوشمند سامسونگ Gear S3 در طی مراسم IFA رونمایی خواهد شد. در مورد دیگر محصول احتمالی که در این مراسم معرفی خواهد شد، گمانه زنی‌هایی در مورد تبلت سامسونگ Galaxy Tab S3 وجود دارد.

ساعت هوشمند Gear S3 همانند نسل قبلی خود با صفحه فرم گرد عرضه خواهد شد. علاوه بر این، درباره مشخصه‌های احتمالی این ساعت گفته می‌شود که سنسورهای ارتفاع‌سنج، فشار سنج، GPS به همراه نمایش سرعت که به این ساعت اضافه خواهند شد، می‌توانند بهترین امکانات سلامتی ممکن را برای یک کاربر فراهم کنند. همچنین گفته می‌شود نسل سوم ساعت‌های هوشمند سامسونگ به مانند نسل پیشین با نسخه کلاسیک همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که در مورد قیمت خرید ساعت‌های هوشمند Gear S3 و Gear S3 Classic هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *