کمپانی بلک بری

عرضه دومین گوشی اندرویدی بلک بری در 2016

مدیر عامل کمپانی بلک‌بردی، آقای جان چِن به تازگی اعلام کرده که این کمپانی ممکن است دومین گوشی اندرویدی خود را در 2016 معرفی و عرضه کند. با وجود اینکه آقای چن گفته ممکن است تمرکز بلک‌بری در طراحی این گوشی روی پرچمدار بودن آن باشد، اما ممکن است این‌بار شاهد عرضه گوشی میان‌رده اندرویدی از کانادایی‌ها باشیم.

“کاملا به Priv بستگی دارد که آیا می‌تواند بازخورد مناسبی در بازار داشته باشد که به نظر می‌رسد چنین است. فرصت مناسبی پیش روی ما است […]، تمرکز ما روی گوشی بالارده‌ای خواهد بود که شاید از برخی جهات به گوشی میان‌رده نیز شبیه باشد،” مصاحبه آقای چن با بلومبرگ.

هیچ اشاره‌ای به تاریخ عرضه این گوشی بلک‌بری نشده و به نظر می‌رسد تا اطمینان کامل بلک‌بری از موفقیت گوشی BlackBerry Priv، شاهد گام بعدی آنها در دنیای گوشی‌های اندرویدی نخواهیم بود. گوشی بلک‌بری پریو هم‌اکنون در چهار کشور به شکل رسمی عرضه می‌شود و در سه ماه آینده بلک‌بری این دستگاه را در 31 بازار جدید نیز عرضه خواهد کرد.

اما در مورد گوشی بعدی این کمپانی، گفته می‌شود این دستگاه با اسم کد Vienna عرضه خواهد شد و همچنین چند تصویر رندر شده از آن نیز منتشر شده که طراحی آن کاملا با سبک طراحی بلک‌بری همخوانی دارد.

گوشی بلک بری وینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *