تاریخ عرضه گوشی سامسونگ گلکسی اس 8

احتمال عرضه سریع‌تر گوشی سامسونگ گلکسی S8 برای جبران ناکامی نوت 7

سامسونگ که قبل از عرضه پرچمدار جدیدش، یعنی گوشی Galaxy Note 7 توانست توجه بسیاری را به این محصولش جلب کند، با عرضه و بوجود آمدن برخی مشکلات فنی در این گوشی، حال با یک چالش جدید روبرو شده است. داغ شدن بیش از حد و انفجار هر محصول دیجیتالی می‌تواند برای سازنده‌های آن کابوس باشد. حال اینکه صحبت از محصول شایسته‌ای که امید رقابت با نسل جدید گوشی‌های اپل را زنده نگه داشته بود باشد. حتی کاهش قیمت گوشی و همچنین فراخوان برگشت این گوشی‌ها نیز نتوانسته از شدت این رسوایی برای کره‌ای‌ها بکاهد. همه این مسایل در کنار هم باعث شده که امروز شایعاتی درباره معرفی و عرضه زودتر از موعد گوشی سامسونگ Galaxy S8 منتشر شود. در واقع پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ قصد دارد با عرضه هرچه زودتر پرچمدار جدید گوشی‌های سری S خود، بتواند به نوعی شکست خود در عرضه نوت 7 را جبران کند.

شایعه عرضه زودتر از موعد معین گوشی گلکسی S8 متاسفانه با اطلاعات کاملی همراه نیست. در مورد اینکه این گوشی چقدر زودتر از انتظارمان عرضه خواهد شد، فعلا خبری منتشر نشده است.

گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 اج و نوت 7

نکته جالب اینکه علاوه بر این شایعه، خبر جدیدی نیز درباره S8 منتشر شده است. با توجه به شنیده‌ها، گفته می‌شود که سامسونگ این پرچمدارش را در دو نسخه با شماره محصول‌های SM-G950 و SM-G955 عرضه خواهد کرد که در این میان، اولی همان نسخه فلت و دومی نسخه اج یا لبه خمیده این دستگاه خواهد بود. البته نکته جالب درباره این ادعا، مربوط به شماره محصول است. همانطور که می‌دانید S6 با شماره G920 و S7 با شماره G930 عرضه شدند و پرش سامسونگ از 930 به 950 کمی عجیب به نظر می‌رسد. البته در توجیه این مساله نیز گفته می‌شود در فرهنگ کره‌جنوبی عدد 4 با بد شانسی همراه است. آنچه که مسلم است تا عرضه این گوشی زمان زیادی مانده و برای قضاوت درباره صحت این شایعات بایستی صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *