Asus Zenwatch 2 Metal Band-3-Buy-Price-Online
Asus Zenwatch 2 Metal Band-4-Buy-Price-OnlineSamsung Gear S2 Metal Band-online-buySamsung Gear S2 Metal Band-shopSamsung Galaxy Watch 46mm Metal Band-shop-buySamsung Galaxy Watch 46mm Metal Band-onlineLG G Watch R W110 Metal Band-buyLG G Watch R W110 Metal BandAsus Zenwatch 2 Metal Band-2-Buy-Price-Online

Asus Zenwatch WI500Q Metal Band

بند فلزی ساعت هوشمند ایسوس زنواچ WI500Q

95,000 تومان

گارانتی بند فلزی ساعت هوشمند ایسوس زنواچ WI500Q

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر بند فلزی ساعت هوشمند ایسوس زنواچ WI500Q

ساعت های هوشمند یکی از هیجان انگیز ترین گجت های پوشیدنی می باشند که هر روز امکانات بیشتر و جالب تری به آن ها اضافه شده و در نتیجه نظر کاربران بیشتری نیز به آن ها جلب می شود. با توجه به کاربردهای بیشتر و مفیدتر این ساعت ها در مقایسه با ساعت های قدیمی که جز نمایش زمان قادر به انجام کار دیگری نمی باشند، استقبال کاربران از این ساعت ها روز به روز بیشتر شده و لوازم جانبی بیشتری نیز مطابق با سلیقه های مختلف برای این ساعت های هوشمند روانه بازار می شود.

بندهای فلزی یکی از لوازم جانبی می باشند که برای این ساعت های هوشمند تولید و روانه بازار می شود. کاربران ساعت های هوشمند که هر روز به تعداد آن ها اضافه نیز می شود می توانند یکی از رنگ های این بند فلزی را انتخاب کرده و ظاهری متفاوت و زیباتر و در عین حال مطابق با سلیقه خود به ساعت هوشمند خود ببخشند.

 

مشخصات بند فلزی ساعت هوشمند ایسوس زنواچ WI500Q

سازگاری با
Asus zenwatch WI500 Q
جنس بند
فلزی
نوع قفل
کلیپسی
عرض بند
22 میلی متر
ویژگی ها
کیفیت ساخت بالا
مناسب برای مچ دست 125 الی 220 میلی متر
سهولت نصب و استفاده

نظرات کاربران در مورد بند فلزی ساعت هوشمند ایسوس زنواچ WI500Q

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید