Baseus Curve Car Mount 1-Buy-Price-Online
Baseus Curve Car Mount 2-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 3-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 4-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 5-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 6-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 7-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 8-Buy-Price-OnlineBaseus Curve Car Mount 9-Buy-Price-Online

Baseus Curve Car Mount

هولدر گوشی بیسوس

ناموجود

مروری بر هولدر گوشی بیسوس

هولدر ها یا نگه دارنده های گوشی های همراه هوشمند، ابزاری بسیار کارآمد و کاربردی می باشند که می توان از آن ها در خودرو یا حتی روی میز کار نیز استفاده کرد. مطمئنا استفاده از این وسیله در خودرو ها بسیار ضروری تر به نظر می رسد. دسترسی بسیار ساده به گوشی همراه هنگام استفاده از این هولدرها و همچنین قرار دادن گوشی همراه در محل خود به سادگی از مزیت های استفاده از این ابزار در خودرو می باشد. اگر در شهر های شلوغ و پر جمعیتی زندگی می کنید و برای مسیر یابی از برنامه هایی مانند Maps و غیره استفاده می کنید. بدون شک داشتن یک هولدر ضمن این که استفاده از گوشی و مسیریابی را برای راننده بسیار ساده تر می کند، خطرات ناشی از در دست نگه داشتن گوشی و رانندگی با دست دیگر را نیز به مقدار بسیار زیادی کاهش می دهد.
هولدر ها به طور کلی از نظر قرار گرفتن در محل خود به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول از یک پایه مکنده استفاده می کنند و به راحتی روی سطوح صاف مانند شیشه و داشبورد ماشین نیز قرار می گیرند. استفاده از هولدرهای این گروه به دلیل چسبیدن آن ها به سطح، روی میز کار نیز به راحتی ممکن می باشد. گروه دوم مجهز به پایه هایی می باشند که به پنجره تهویه خودرو وصل می شوند و مسلما این هولدرها مخصوص استفاده در خودرو می باشند. هر دو گروه به محکمی در جای خود قرار می گیرند و انتخاب بین آن ها صرفا به سلیقه کاربر بستگی دارد.
اما علاوه بر نحوه قرار گرفتن این هولدرها در جای خود، نحوه در بر گرفتن گوشی همراه نیز این هولدرها را به دو گروه تقسیم می کند. گروه اول مجهز به گیره هایی می باشند که این گیره ها انعطاف پذیر بوده و اندازه آن ها بزرگ و کوچک می شود نا با تعداد زیادی از گوشی های همراه سازگاری داشته باشد. گروه دوم اما به صورت مغناطیسی ساخته شده اند و کاربر با نزدیک کردن گوشی همراه خود به هولدر می تواند به سادگی باعث چسبیدن گوشی همراه به هولدر شود. در برخی مدل های گروه دوم، کاربر لازم است تا یک قطعه مغناطیسی را به قسمت پشت گوشی همراه خود نصب نماید تا قابلیت چسبندگب مغناطیسی بین گوشی همراه و هولدر ایجاد شود.
هولدرها که در نحوه قرار گرفتن در محل مخصوص خود و همچنین نحوه در بر گرفتن گوشی همراه متفاوت می باشند، ابزاری بسیار کاربردی و مفید به حساب می روند که با استفاده از آن ها کاربر می تواند به راحتی و سادگی گوشی همراه خود را در محل مخصوص خود قرار داده و به راحتی نیز به آن دسترسی داشته باشد. جلوگیری از افتادن گوشی همراه و آسیب رسیدن به آن، امکان مشاهده اعلان ها و برنامه های مسیر یاب به سادگی روی گوشی و کم کردن خطرات ناشی از استفاده از گوشی های همراه حین رانندگی دیگر مزیت های این ابزار کاربردی می باشند.

مشخصات هولدر گوشی بیسوس

جنس
پلاستیک ABS
قابل استفاده برای
گوشی های 3.5 تا 5.5 اینچ
ویژگی ها
دارای رابط انعطاف پذیر
دارای گیره ساکشنی با پوشش پلاستیکی
قابل نصب بر روی شیشه و داشبورد خودرو
قابلیت چرخش گیره نگهدارنده تا 360 درجه

نظرات کاربران در مورد هولدر گوشی بیسوس

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید