Accessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-1-Buy-Price
Accessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-8-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-4-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-2-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-9-Buy-Price

HandsFree Awei ES-Q3

هندزفری Awei مدلES-Q3

105,000 تومان

گارانتی هندزفری Awei مدلES-Q3

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر هندزفری Awei مدلES-Q3

شرکت Awei یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید گجت های مرتبط با پخش موسیقی می باشد. کیفیت و تنوع بسیار بالا در کنار قیمت بسیار مناسبی که Awei برای محصولات تولیدی خود در نظر می گیرد از ویژگی های بسیار بارز و جلب توجه کننده محصولات Awei می باشد.

هندزفری های سیمی Awei از تنوع بالایی برخوردار می باشند که کیفیت صدا و طراحی زیباتر و ارگونومیک تر، تفاوت عمده بین مدل های مختلف این هندزفری ها را رقم می زند. طبیعتا هر چه کیفیت صدا در این هندزفری ها بالاتر بوده و طراحی محصول نیز زیباتر و ارگونومیک تر باشد، قیمت نیز کمی بالاتر خواهد بود. بهره مندی از فناوری های حذف نویز و صداهای مزاحم که منجر به وضوح بیشتر صدا هنگام مکالمه می شود، ویژگی دیگر هندزفری های Awei محسوب می شود.

کیفیت صدا خوب و قابل قبول در کنار طراحی زیبا و جذاب و قیمت های مناسبی که برای هندزفری های سیمی Awei در نظر گرفته شده است را می توان از ویژگی های بارز این هندزفری ها نام برد.

مشخصات هندزفری Awei مدلES-Q3

وزن
20 گرم
نوع اتصال
سیمی
طول کابل
120 سانتی متر
نحوه اتصال
جک 3.5 میلی متری
ویژگی ها
دارای قابلیت حذف نویز
دارای وزن بسیار کم

نقد و بررسی هندزفری Awei مدلES-Q3

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید