Accessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-1-Buy-Price
Accessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-8-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-4-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-2-Buy-PriceAccessory-HandsFree-Awei-ES-Q3-9-Buy-Price

HandsFree Awei ES-Q3

هندزفری Awei مدلES-Q3

105,000 تومان

گارانتی هندزفری Awei مدلES-Q3

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر هندزفری Awei مدلES-Q3

شرکت Awei یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید گجت های مرتبط با پخش موسیقی می باشد. کیفیت و تنوع بسیار بالا در کنار قیمت بسیار مناسبی که Awei برای محصولات تولیدی خود در نظر می گیرد از ویژگی های بسیار بارز و جلب توجه کننده محصولات Awei می باشد.

هندزفری های سیمی Awei از تنوع بالایی برخوردار می باشند که کیفیت صدا و طراحی زیباتر و ارگونومیک تر، تفاوت عمده بین مدل های مختلف این هندزفری ها را رقم می زند. طبیعتا هر چه کیفیت صدا در این هندزفری ها بالاتر بوده و طراحی محصول نیز زیباتر و ارگونومیک تر باشد، قیمت نیز کمی بالاتر خواهد بود. بهره مندی از فناوری های حذف نویز و صداهای مزاحم که منجر به وضوح بیشتر صدا هنگام مکالمه می شود، ویژگی دیگر هندزفری های Awei محسوب می شود.

کیفیت صدا خوب و قابل قبول در کنار طراحی زیبا و جذاب و قیمت های مناسبی که برای هندزفری های سیمی Awei در نظر گرفته شده است را می توان از ویژگی های بارز این هندزفری ها نام برد.

مشخصات هندزفری Awei مدلES-Q3

وزن
20 گرم
نوع اتصال
سیمی
طول کابل
120 سانتی متر
نحوه اتصال
جک 3.5 میلی متری
ویژگی ها
دارای قابلیت حذف نویز
دارای وزن بسیار کم

نظرات کاربران در مورد هندزفری Awei مدلES-Q3

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید