Huawei Gift Box

جعبه هدیه هواوی

در انبار موجود نمی باشد

نقد و بررسی اجمالی جعبه هدیه هواوی

هولدر ها یا نگه دارنده های گوشی های همراه هوشمند، ابزاری بسیار کارآمد و کاربردی می باشند که می توان از آن ها در خودرو یا حتی روی میز کار نیز استفاده کرد. مطمئنا استفاده از این وسیله در خودرو ها بسیار ضروری تر به نظر می رسد. دسترسی بسیار ساده به گوشی همراه هنگام استفاده از این هولدرها و همچنین قرار دادن گوشی همراه در محل خود به سادگی از مزیت های استفاده از این ابزار در خودرو می باشد. اگر در شهر های شلوغ و پر جمعیتی زندگی می کنید و برای مسیر یابی از برنامه هایی مانند Maps و غیره استفاده می کنید. بدون شک داشتن یک هولدر ضمن این که استفاده از گوشی و مسیریابی را برای راننده بسیار ساده تر می کند، خطرات ناشی از در دست نگه داشتن گوشی و رانندگی با دست دیگر را نیز به مقدار بسیار زیادی کاهش می دهد.
هولدر ها به طور کلی از نظر قرار گرفتن در محل خود به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول از یک پایه مکنده استفاده می کنند و به راحتی روی سطوح صاف مانند شیشه و داشبورد ماشین نیز قرار می گیرند. استفاده از هولدرهای این گروه به دلیل چسبیدن آن ها به سطح، روی میز کار نیز به راحتی ممکن می باشد. گروه دوم مجهز به پایه هایی می باشند که به پنجره تهویه خودرو وصل می شوند و مسلما این هولدرها مخصوص استفاده در خودرو می باشند. هر دو گروه به محکمی در جای خود قرار می گیرند و انتخاب بین آن ها صرفا به سلیقه کاربر بستگی دارد.
اما علاوه بر نحوه قرار گرفتن این هولدرها در جای خود، نحوه در بر گرفتن گوشی همراه نیز این هولدرها را به دو گروه تقسیم می کند. گروه اول مجهز به گیره هایی می باشند که این گیره ها انعطاف پذیر بوده و اندازه آن ها بزرگ و کوچک می شود نا با تعداد زیادی از گوشی های همراه سازگاری داشته باشد. گروه دوم اما به صورت مغناطیسی ساخته شده اند و کاربر با نزدیک کردن گوشی همراه خود به هولدر می تواند به سادگی باعث چسبیدن گوشی همراه به هولدر شود. در برخی مدل های گروه دوم، کاربر لازم است تا یک قطعه مغناطیسی را به قسمت پشت گوشی همراه خود نصب نماید تا قابلیت چسبندگب مغناطیسی بین گوشی همراه و هولدر ایجاد شود.
هولدرها که در نحوه قرار گرفتن در محل مخصوص خود و همچنین نحوه در بر گرفتن گوشی همراه متفاوت می باشند، ابزاری بسیار کاربردی و مفید به حساب می روند که با استفاده از آن ها کاربر می تواند به راحتی و سادگی گوشی همراه خود را در محل مخصوص خود قرار داده و به راحتی نیز به آن دسترسی داشته باشد. جلوگیری از افتادن گوشی همراه و آسیب رسیدن به آن، امکان مشاهده اعلان ها و برنامه های مسیر یاب به سادگی روی گوشی و کم کردن خطرات ناشی از استفاده از گوشی های همراه حین رانندگی دیگر مزیت های این ابزار کاربردی می باشند.

مشخصات فنی جعبه هدیه هواوی

محتویات جعبه
مونوپاد AF14/ دستبند هوشمند هواوی A1/ دو عدد حلقه نگهدارنده AF16
ویژگی های دستبند
دارای بند چرمی بطول 220 میلی متر
دارای قفل سگکی
مجهز به فناوری ردیابی زمان ورزش، مسافت های طی شده، فعالیتهای انجام شده، میزان کالری سوزانده شده، و همچنین میزان و کیفیت خواب
مجهز به نشانگر LED برای مطلع ساختن کاربر از تماس های دریافتی
ویژگی های مونوپاد
قابلیت تبدیل شدن به سه پایه
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه
دارای طول 46 سانتی متری
مجهز به فیش 3.5 میلی متری برای اتصال به گوشی
ویژگی های حلقه نگهدارنده
دارای جنس فلزی
قابلیت چرخش 180 درجه ای حلقه برای انتخاب زاویه مناسب

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید

اولین نفری باشید که تجربه خود را از جعبه هدیه هواوی به اشتراک می‌گذارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *