Motorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z-6-Buy-Price-Online
Motorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z-2-Buy-Price-OnlineMotorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z-4-Buy-Price-OnlineMotorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z-3-Buy-Price-OnlineMotorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z-5-Buy-Price-OnlineMotorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z-1-Buy-Price-Online

Motorola Insta Share Projector Module For Motorola Moto Z

ماژول پروژکتور موتورولا مخصوص گوشی موتورولا Moto Z

1,229,000 تومان

گارانتی ماژول پروژکتور موتورولا مخصوص گوشی موتورولا Moto Z

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر ماژول پروژکتور موتورولا مخصوص گوشی موتورولا Moto Z

ماژول پروژکتور موتورولا مخصوص گوشی های خانواده موتورولا Moto Z می باشد. ماژول پروژکتور موتورولا که با نام Insta Share Projector شناخته می شود، به شکل یک کاور روی گوشی کاربر قرار گرفته و امکان تماشای فیلم و ویدیو یا تصاویر را روی پرده یا دیوار ممکن می سازد. باتری 1100 میلی آمپر ساعت این ماژول، تماشای فیلم و ویدیو یا هر محتوای دیگری را به مدت یک ساعت برای کاربر ممکن می کند. البته به دلیل کم بودن این زمان، امکان استفاده از این ماژول همزمان با شارژ شدن آن نیز وجود دارد تا کاربر هیچ نگرانی نداشته باشد. رزولوشن این پروژکتور برابر با 480px بوده و قادر است تا محتوای گوشی را تا اندازه 70 اینچ روی دیوار یا پرده بزرگ کرده و نمایش دهد. روی این ماژول که به صورت کاور طراحی شده است و روی گوشی قرار می گیرد، چند دکمه برای خاموش یا روشن کردن ماژول و انجام تنظیماتی مانند فوکوس نیز قرار داده شده است. طراحی این ماژول به گونه ای است که هنگام استفاده از آن هیچ مزاحمتی برای استفاده از دوربین و دکمه های گوشی برای کاربر ایجاد نمی شود. ماژول پروژکتور مجهز به یک استند فلزی نیز می باشد که به کاربر کمک می کند تا این ماژول را در هر مکان و با هر زاویه ای قرار دهد. وزن این ماژول برابر با 125 گرم و ابعادش نیز برابر با 11×74×153 میلی متر می باشد که در نتیجه حمل و استفاده از آن را به راحتی ممکن می کند.

ماژول پروژکتور موتورولا ابزاری بسیار مناسب برای کسانی می باشد که علاقه مند به تماشای فیلم و ویدیو به صورت دسته جمعی و در ابعادی بزرگ می باشند. به لطف قابلیت حمل بالای این ماژول، این دسته از کاربران می توانند همواره این ماژول را با خود به همراه داشته و در هر زمان و مکانی به راحتی از آن استفاده نمایند.

نظرات کاربران در مورد ماژول پروژکتور موتورولا مخصوص گوشی موتورولا Moto Z

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید