Galaxy S8+ Alcantara Cover-7-Buy-Price-Online
Galaxy S8+ Alcantara Cover-6-Buy-Price-OnlineGalaxy S8+ Alcantara Cover-3-Buy-Price-OnlineGalaxy S8+ Alcantara Cover-1-Buy-Price-OnlineGalaxy S8+ Alcantara Cover-4-Buy-Price-OnlineGalaxy S8+ Alcantara Cover-2-Buy-Price-Online

Samsung Alcantara Cover For Galaxy S8 Plus

کاور سامسونگ آلکانترا گوشي گلکسی S8 پلاس

95,000 تومان

گارانتی کاور سامسونگ آلکانترا گوشي گلکسی S8 پلاس

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر کاور سامسونگ آلکانترا گوشي گلکسی S8 پلاس

کاور های مدل آلکانتارا طراحی شده برای گوشی گلکسی S8 پلاس سامسونگ می باشند و به منظور محافظت از گوشی های سامسونگ در برابر ضربه و نفوز آب و گرد و غبار به وجود آمده اند. طراحی این قاب ها به گونه ای می باشد که ضمن زیبایی و تمایزی که به گوشی کاربر می بخشند، گوشی همراه  کاربر را به صورت کامل پوشش داده و به ضخامت و وزن گوشی همراه نیز مقدار بسیار کم و غیر قابل توجهی اضافه می نمایند.

کیفیت مواد استفاده شده در تولید این سری قاب ها قابل قبول بوده و می تواند رضایت کاربر را جلب کند. جنس کاورهای آلکانتارا  به گونه ای می باشد که نگه داشتن گوشی در دست بسیار راحت بوده و در عین حال حس بسیار خوبی را نیز به کاربر منتقل می نماید. با توجه به اینکه کاورهای آلکانتارا تمامی قسمت های گوشی همراه از جمله دکمه های فیزیکی گوشی را نیز پوشش داده و از جنس بسیار نرمی نیز بهره مند می باشند، می توان از این که گوشی همراه ظاهر اولیه خود را به کمک این کاورها نگه می دارد، مطمئن بود.

اصلی ترین ویژگی این کاورها را علاوه بر محافظت تمامی قسمت های گوشی از جمله لبه ها، دکمه های فیزیکی و قاب پشتی گوشی، می توان عدم افزایش ضخامت و وزن گوشی هنگام استفاده از این کاور ها عنوان کرد که در کنار جنس مرغوب کاور، ضمن بخشیدن زیبایی به گوشی همراه کاربر، از گوشی کاربر نیز در برابر ضربه و آب و گرد و غبار به طور کامل محافظت می نمایند.

نظرات کاربران در مورد کاور سامسونگ آلکانترا گوشي گلکسی S8 پلاس

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید