Gear S3 Ceramic Band-1-Buy-Price-Online
2.00 خارج از 5 امتیاز بر اساس مشتری 1
(نقد و بررسی 1 کاربر)
Gear S3 Ceramic Band-2-Buy-Price-OnlineGear S3 Ceramic Band-3-Buy-Price-OnlineGear S3 Ceramic Band-4-Buy-Price-OnlineGear S3 Ceramic Band-5-Buy-Price-Online

Samsung Galaxy Watch 46mm Ceramic Band

بند فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 46 میلی متر

ناموجود

مروری بر بند فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 46 میلی متر

سامسونگ در کنار اپل یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید ساعت های هوشمند می باشد اما بر خلاف اپل که هر سال چند مدل محدود از ساعت های هوشمند را رونمایی و روانه بازار می کند، سامسونگ مدل های مختلفی را تولید کرده و سهم عمده ای از بازار را نیز به خود اختصاص داده است. ساعت های هوشمند سامسونگ در اندازه ها و مدل های مختلفی عرضه شده و برای هر یک از آن ها نیز بندهای مختلفی عرضه می شود. بندهایی که جنس آن ها عمدتا فلزی، سیلیکونی، چرمی یا پلاستیکی بوده و هر یک از آن ها نیز در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند.

هنگام خرید بند ساعت هوشمند سامسونگ، دقت به دو نکته ضروری می باشد. نکته اول اندازه بند ساعت هوشمند می باشد. برای مثال بند های ساعت هوشمند Gear S3 عرضی برابر با 22 میلی متر و بندهای ساعت هوشمند Gear S2 عرضی برابر با 20 میلی متر دارند. در نتیجه استفاده از بند ساعت Gear S2 در Gear S3 یا برعکس امکان پذیر نخواهد بود. اما نکته دوم، نوع تبدیل یا اتصال بین ساعت و بند ساعت می باشد. برای مثال با اندکی دقت به تصویر ساعت های هوشمند Gear S2 Sport و Gear S2 Classic، می توان متوجه تفاوت در “تبدیل” این دو ساعت شد. در نتیجه علی رغم این که عرض بند آن ها یکسان می باشد، به دلیل تفاوت در نوع اتصال بند به ساعت، استفاده از بند ساعت Gear S2 Sport در Gear S2 Classic یا برعکس امکان پذیر نمی باشد.

در نهایت می توان گفت، با توجه به قیمت مناسبی که اکثر این بند ها با خود به همراه دارند، کاربر به سادگی و با صرف کمترین هزینه می تواند بند مورد نظر خود را انتخاب کرده و ظاهری جدید به ساعت هوشمند خود ببخشد.

نظرات کاربران در مورد بند فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 46 میلی متر

 1. 2 از 5

  :

  سلام این بند مناسب Galaxy Watch 42mm
  یا همون 810 هم می باشد؟ یا خیر؟

  • :

   سلام. این مدل برای 46mm مناسب است و برای 42 قابل استفاده نیست.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید