gear sport milanese band-1-Buy-Price-Online
gear sport milanese band-2-Buy-Price-OnlineSamsung Gear Sport Milanese Band-buy-shopSamsung Gear Sport Milanese Band-buySamsung Gear Sport Milanese Band-shop-buySamsung Gear Sport Milanese Band-online-buySamsung Gear Sport Milanese Band-shopSamsung Gear Sport Milanese Band-priceSamsung Gear Sport Milanese Band-shop-onlineSamsung Gear Sport Milanese BandSamsung Gear Sport Milanese Band-online

Samsung Gear Sport Milanese Band

بند توری فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت

95,000 تومان

گارانتی بند توری فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر بند توری فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت

سامسونگ در کنار اپل یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید ساعت های هوشمند می باشد اما بر خلاف اپل که هر سال چند مدل محدود از ساعت های هوشمند را رونمایی و روانه بازار می کند، سامسونگ مدل های مختلفی را تولید کرده و سهم عمده ای از بازار را نیز به خود اختصاص داده است. ساعت های هوشمند سامسونگدر اندازه ها و مدل های مختلفی عرضه شده و برای هر یک از آن ها نیز بندهای مختلفی عرضه می شود. بندهایی که جنس آن ها عمدتا فلزی، سیلیکونی، چرمی یا پلاستیکی بوده و هر یک از آن ها نیز در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند.

هنگام خرید بند ساعت هوشمند سامسونگ، دقت به دو نکته ضروری می باشد. نکته اول اندازه بند ساعت هوشمند می باشد. برای مثال بند های ساعت هوشمند Gear S3 عرضی برابر با 22 میلی متر و بندهای ساعت هوشمند Gear S2 عرضی برابر با 20 میلی متر دارند. در نتیجه استفاده از بند ساعت Gear S2 در Gear S3 یا برعکس امکان پذیر نخواهد بود. اما نکته دوم، نوع تبدیل یا اتصال بین ساعت و بند ساعت می باشد. برای مثال با اندکی دقت به تصویر ساعت های هوشمند Gear S2 Sport و Gear S2 Classic، می توان متوجه تفاوت در “تبدیل” این دو ساعت شد. در نتیجه علی رغم این که عرض بند آن ها یکسان می باشد، به دلیل تفاوت در نوع اتصال بند به ساعت، استفاده از بند ساعت Gear S2 Sport در Gear S2 Classic یا برعکس امکان پذیر نمی باشد.

در نهایت می توان گفت، با توجه به قیمت مناسبی که اکثر این بند ها با خود به همراه دارند، کاربر به سادگی و با صرف کمترین هزینه می تواند بند مورد نظر خود را انتخاب کرده و ظاهری جدید به ساعت هوشمند خود ببخشد.

مشخصات بند توری فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت

قابل استفاده برای
Samsung Gear Sport
جنس
فلزی
نوع قفل
مغناطیسی
مناسب برای
آقایان
ویژگی ها
سهولت تعویض و استفاده
طراحی زیبا و منحصربفرد

نظرات کاربران در مورد بند توری فلزی ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید