Xiaomi Mi Band 3 Milanese Band
Xiaomi Mi Band 3 Milanese Band-buyXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-buy-onlineXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-priceXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-shopXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-shop-buyXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-buyXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-shop-buy-onlineXiaomi Mi Band 3 Milanese Band-shop-priceXiaomi Mi Band 3 Milanese Band

Xiaomi Mi Band 3 Milanese Band

بند حصیری مچ بند هوشمند شیائومی می بند 3

99,000 تومان

گارانتی بند حصیری مچ بند هوشمند شیائومی می بند 3

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر بند حصیری مچ بند هوشمند شیائومی می بند 3

ساعت های هوشمند یکی از هیجان انگیز ترین گجت های پوشیدنی می باشند که هر روز امکانات بیشتر و جالب تری به آن ها اضافه شده و در نتیجه نظر کاربران بیشتری نیز به آن ها جلب می شود. با توجه به کاربردهای بیشتر و مفیدتر این ساعت ها در مقایسه با ساعت های قدیمی که جز نمایش زمان قادر به انجام کار دیگری نمی باشند، استقبال کاربران از این ساعت ها روز به روز بیشتر شده و لوازم جانبی بیشتری نیز مطابق با سلیقه های مختلف برای این ساعت های هوشمند روانه بازار می شود.

بندهای فلزی یکی از لوازم جانبی می باشند که برای این ساعت های هوشمند تولید و روانه بازار می شود. کاربران ساعت های هوشمند که هر روز به تعداد آن ها اضافه نیز می شود می توانند یکی از رنگ های این بند فلزی را انتخاب کرده و ظاهری متفاوت و زیباتر و در عین حال مطابق با سلیقه خود به ساعت هوشمند خود ببخشند.

 

مشخصات بند حصیری مچ بند هوشمند شیائومی می بند 3

سازگار با
Mi Band 3
جنس بند
فلزی
نوع قفل
آهنربایی
وزن
- گرم
ویژگی ها
کیفیت ساخت بالا
قابلت تنظیم طول بند
سهولت تعویض و استفاده

نظرات کاربران در مورد بند حصیری مچ بند هوشمند شیائومی می بند 3

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید