اخبار گوشی ال جی جی فلکس 3

احتمال عدم تولید G Flex 3 و عرضه جانشین V10 در نیمه دوم 2016

با توجه به اینکه دو گوشی ال‌جی G Flex و G Flex 2 در نمایشگاه‌های CES رونمایی شده‌اند، انتظار می‌رود که همین موضوع برای نسل سوم گوشی‌های خمیده ال‌جی رخ داده و تا یک ماه دیگر شاهد معرفی این گوشی باشیم. اما در صورتی که گزارش‌های منتشر شده از کره جنوبی صحت داشته باشد، دیگر شاهد معرفی گوشی دیگری از این نسل از گوشی‌های ال‌جی نخواهیم بود.

اخبار منتشر شده حاکی از آن است که کمپانی ال‌جی قصد دارد از طراحی و تولید گوشی LG G Flex 3 صرف نظر کند و دلیل این امر هنوز مشخص نیست. البته این گزارش در تضاد با شایعاتی است که قبلا در مورد این گوشی شنیده بودیم. در واقع شایعات قبلی ادعا داشتند که این گوشی در مارس 2016 رونمایی خواهد شد و حتی برخی از مشخصات کلیدی دستگاه مانند چیپست اسنپ‌دراگون 820، صفحه نمایش 6 اینچی با وضوح QHD و بدنه فلزی نیز پیش‌بینی شده بود.

اخبار گوشی ال جی جی فلکس 3

علاوه بر این، اخبار دیگری در مورد دو گوشی بالارده این کمپانی شنیده می‌شود. نسل پنجم از پرچمداران کره‌ای‌ها، گوشی LG G5 در آوریل 2015 معرفی رسمی خواهد شد و جانشین گوشی LG V10 نیز در نیمه دوم 2016 کار خود را شروع خواهد کرد. با همه این حال، تا یک ماه دیگر و شروع رویداد CES 2016 صحت بسیاری از این اخبار مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *