هولدر و پایه نگهدارنده

نمایش 1–24 از 55 نتیجه

هولدر و پایه نگهدارنده

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که هولدر و پایه نگهدارنده چیست و چه کاربردی دارد؟

پایه گوشی جزو کابردی‌ترین لوازم جانبی موبایل شمرده می‌شود. زمانی که در حال رانندگی هستید و نیاز به نقشه خوانی دارید طبیعتا اینکه گوشی را در دستانتان نگه دارید کار بسیار خطرناکی است. با خرید پایه گوشی موبایل و نصب آن در قسمت داشبورد خودرو می‌توانید بدون دخالت دست صفحه گوشی را مشاهده کرده و نقشه یابی کنید.

مدل های هولدر نگهدارنده گوشی موبایل انواع و برندهای مختلفی دارند. برخی برای استفاده روی سطوح صاف مثل دیوار، داشبورد خودرو، میز کار و غیره کاربرد دارند. برخی دیگر را می‌توان به دریچه کولر خودرو نصب کرد. یک نوع پایه گوشی هم به هولدر گردنی گوشی موبایل معروف است و همانطور که از نامش پیداست با قرار دادن روی گردنتان می‌توانید به راحتی با گوشی موبایل به تماشای فیلم و غیره بپردازید.

هولدر نگهدارنده و پایه گوشی مناسب خودرو

بیسوس و مک دودو دو برند معتبر در زمینه طراحی و تولید پایه گوشی قابل استفاده در خودرو هستند. این نوع از پایه گوشی بر دو نوع است. قابل نصب در قسمت دریچه کولر خودرو و قابل نصب روی داشبورد و شیشه اتومبیل. این هولدر نگهدارنده گوشی به دلیل استفاده از مگنت قوی و محکم از لیز خوردن افتادن گوشی شما جلوگیری می‌کند.

مزایای خرید هولدر و پایه نگهدارنده گوشی

  • کاهش میزان حواس پرتی در هنگام رانندگی با خودرو
  • قابلیت مسیریابی بدون دخالت دست با گوشی
  • گوش دادن به موسیقی
  • امکان مکالمه در خودرو بدون در دست نگه داشتن گوشی

اینکه چه هولدر موبایل برای شما مناسب‌تر است به نوع استفاده شما بستگی دارد. اما برای انتخاب کیفیت آن بهتر است از بین مدل‌های برند معتبر انتخاب کنید. آنجایی که این نوع پایه گوشی و هولدر نگهدارنده موبایل با در نظر گرفتن المان‌های استاندارد تولیدی ساخته می‌شوند اطمینان بیش‌تری هم در رابطه با ایمنی گوشی موبایل‌تان به شما می‌دهند. در نظر بگیرید که در حین رانندگی همیشه شرایط مسائد نیست و گاهی دست اندازهای جاده باعث لیز خوردن موبایل می‌شود. اگر از پایه گوشی خوش کیفیت استفاده کنید با این مشکل رو به رو نخواهید شد.