لوازم جانبی گوشی موتورولا

لوازم جانبی گوشی موتورولا

این روزها با گسترش هر چه زیادتر گوشی های هوشمند نیاز به لوازم جانبی این لوازم کوچک هم بیش‌تر و بیش‌تر می‌شود و برای همین می‌خواهیم در مورد دو تا از مهم‌ترین لوازم جانبی گوشی موتورلا صحبت کنیم.

خرید قاب گوشی موتورلا

هرچند که شاید موتورولا گوشی های هوشمند محکمی را تولید می‌کند، اما هیچ چیز نمی‌تواند امنیت این لوازم کوچک را در برابر ضربه تضمین کند. خرید قاب گوشی موتورولا بهترین راهکار برای جلوگیری از هرگونه آسیب و صدمه به گوشی است. قاب گوشی از هر نوع و جنسی که باشد به هر حال قادر خواهد بود از تماس مستقیم گوشی موبایل‌تان با ضربه ممانعت کند. به عنوان مثال گوشی بدون قاب در برخورد با ضربه به احتمال زیاد خط و خش می‌گیرد و اگر بدبینانه به قضیه نگاه کنیم حتی ممکن است اگر ضربه شدید باشد به کلی از کار بیفتد. با خرید کاور گوشی موتورولا با صرفه هزینه کم می‌توانید از این اتفاق پیش‌گیری کنید.

خرید گلس گوشی موتورولا

صفحه نمایش طبیعتا مهم‌تر از بدنه گوشی است. هم آسیب‌پذیرتر است و هم هزینه بسیار بیش‌تری باید برای تعمیر آن بپردازید. هرچند که صفحه نمایش گوشی‌های امروزی طوری طراحی می‌شوند که خراش و ساییدگی نمی‌گیرند اما ضربه‌ی نه چندان شدید هم می‌تواند باعث خرد شدن و شکستن نمایشگر گوشی گران قیمت‌تان بشود. با خرید گلس موتورولا می‌توانید این احتمال را به صفر برسانید. مدل های گلس موتورولا با توجه به کاربردی که دارند انواع مختلفی دارند. محافظ صفحه سرامیکی موتورولا، گلس موتورولا مدل Temmpered Glass، محافظ صفحه نانو و سرامیکی از جمله این موارد هستند.