لوازم جانبی گوشی موتورولا Motorola Moto G9 Plus

خرید لوازم جانبی گوشی موتورولا Motorola Moto G9 Plus

مسلما می‌دانید که برای محافظت از گوشی موبایل‌تان به یک کاور محافظ و البته گلس محافظ صفحه نیاز دارید. این دو اکسسوری مهم‌ترین و ضروری‌ترین لوازم جانبی گوشی Moto G9 Plus و هر گوشی موبایل دیگری محسوب می‌شوند. اگر گوشی موبایل‌ از دست‌تان بیفتد، ممکن است خوش‌شانس باشید و گوشی جان سالم به‌در ببرد. اما بیش‌تر وقت‌ها این‌طور نیست. معمولا با یک ضربه کوچک با صفحه نمایش ترک خورده، فرورفتگی در بدنه و حتی در برخی از موارد از شاهد از کار افتادن گوشی هستیم.

به همین دلیل خرید قاب Moto G9 Plus و گلس گوشی جی ۹ پلاس، دو مورد از ضروری‌ترین اقداماتتان خواهد بود.

خرید قاب گوشی موتورولا موتو Moto G9 Plus

قاب گوشی موتو جی ۹ پلاس، هر نوع و مدلی که داشته باشد، به نحوی ایمنی موبایل‌تان را تامین خواهد کرد. به عنوان سپری به بدنه اضافه می‌شود. در برابر ضربه و خط و خش از گوشی محافظت می‌کند و حتی می‌توانید رنگ قابی که می‌خرید را با سلیقه خودتان تطبیق بدهید. مدل های قاب گوشی Moto G9 Plus با انواع رنگ‌بندی، طراحی و متریال متفاوت تولید می‌شوند. اما همه این قاب‌ها یک ویژگی مشترک دارند. همه قاب های موتو جی ۹ پلاس قادرند از گوشی شما در برابر ضربه، خراش، ساییدگی و سایر آسیب‌‌های احتمالی محافظت کنند. برخی کم‌تر و برخی بهتر و موثرتر.

خرید گلس گوشی Moto G9 Plus

خرید گلس برای گوشی موتو جی ۹ پلاس مهم‌تر است. به این علت که صفحه نمایش آسیب‌پذیرتر است. اگر صفحه نمایش آسیب ببیند عملا کار کردن با گوشی بسیار سخت خواهد بود. بنابراین اگر می‌خواهید با یک صفحه نمایش از کار افتاده مواجه نشوید حتما خرید محافظ صفحه Moto G9 Plus را در فهرست خریدتان قرار بدهید.

خرید باتری گوشی Moto G9 Plus

هر وسیله‌ای که با باتری کار می‌کند، طبیعتا یک روز کارایی خود را از دست خواهد داد. حالا برخی از دلایل به خراب شدن باتری سرعت می‌بخشد. از جمله اینکه اگر از شارژرهای تقلبی و بی‌کیفیت استفاده کنید، طبیعتا به کاهش عمر باطری گوشی موتورولا Moto G9 Plus خود سرعت بخشیده‌اید. نوساتان برق و استفاه نادرست از گوشی هم تاثیر بسزایی دارد. اگر باتری Moto G9 Plus خراب شد، نگران نباشید، می‌توانید یک باتری جدید جایگزین کنید. دقت داشته باشید که باتری‌های تقلبی و اصطلاحا فیک را خریداری نکنید. این باتری ها پس از مدت بسیار کمی از کار می‌افتند و هزینه‌ی دیگری برایتان ایجاد خواهند کرد.