لوازم جانبی گوشی وان پلاس OnePlus Nord N100

مشاهده همه 6 نتیجه

لوازم جانبی گوشی وان پلاس OnePlus Nord N100

مانند هر گوشی موبایل دیگری گوشی وانپلاس شما هم نیاز به لوازم جانبی دارد. قاب و کاور که بتواند بدنه آن را از ضربه و خراش و ساییدگی در امان نگه دارد. لوازم جانبی وان پلاس Nord N100 را می‌توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی تبلت فون خریداری نمایید.

خرید قاب گوشی وان پلاس نورد N100

قاب و کاور گوشی اساسا به‌منظور افزایش سطح ایمنی گوشی تولید می‌شوند. طرح و رنگ متنوعی دارند با قیمت‌های متفاوت. بستگی به کیفیت‌شان دارد. برخی از این قاب ها فقط قسمت پشت گوشی و لبه‌ها را پوشش می‌دهند. برخی دیگر مثل کیف چرم گوشی وان پلاس نورد N100 پوشش ۳۶۰ درجه دارند. یعنی همه قسمت‌های گوشی و حتی نمایشگر را احاطه می‌کنند.

خرید گلس گوشی Oneplus Nord N100

حتی یک ضربه خیلی کوچک هم می‌تواند هزینه‌ی بالایی را برای تعمیر نمایشگر گوشی برایتان رقم بزند. به‌راحتی می‌توانید با نصب محافظ صفحه از این اتفاق جلوگیری کنید.

انواع گلس گوشی وان پلاس نورد N100

  • محافظ صفحه سرامیکی مدل Privacy
  •  گلس تمام صفحه (فول چسب)
  • گلس و محافظ صفحه مدل Super D

خرید محافظ لنز دوربین گوشی

نه تنها از بدنه و نمایشگر گوشی، بلکه میتوانید با نصب گلس از دوربین آن هم محافظت کنید. گلس دوربین از آسیب‌هایی مثل خط و خش، ضربه و ساییدگی دوربین محافظت می‌کند.  خرید گلس لنز دوربین گوشی وان پلاس نورد N100 جزو اولویت‌های خریدتان محسوب می‌شود.

نکات خرید شارژر گوشی وان پلاس Nord N100

بهتر است همیشه از شارژر اورجینال و یا نسخه های کپی استفاده کنید. تا ضمن شارژر موثر، طول عمر باتری را هم حفظ کنید. برای خرید شارژر اصلی وان پلاس نورد N100 کافیست مشخصات آن را با شارژری که دارید مطابقت بدهید. حتما ولتاژ و جریان ورودی و خروجی شارژر را بررسی کنید.

خرید باتری گوشی وان پلاس Nord N100

اگر باتری گوشی خراب بشود، تنها راهی که پیش روی‌تان دارید خرید باتری جدید است. از نشانه‌های باتری خراب، دیرتر شارژ شدن گوشی، خاموش و روشن شدن خودبه خود و داغ شدن گوشی است.با خرید باتری گوشی وان پلاس Nord N100 می‌توانید مجددا کیفیت و کارایی سابق را به گوشی‌تان برگردانید.