لوازم جانبی گوشی شیائومی Xiaomi Redmi 10/10 Prime

لوازم جانبی گوشی شیائومی Xiaomi Redmi 10/10 Prime

همان ضرب المثل معروف را در نظر بگیرید، حادثه هیچ‌وقت خبر نمی‌کند. از این رو نیاز به خرید لوازم جانبی گوشی شیائومی Xiaomi Redmi 10/10 Prime دارید. ممکن است همان لحظه‌ای که پایتان را از فروشگاه فروش گوشی بیرون گذاشته‌اید گوشی از دستتان بیفتد صفحه نمایش در بهترین حالت خط و خش می‌گیرد و معلوم نیست بدترین حالت این اتفاق چه برآیندی برای شما داشته باشد. لوازم جانبی ردمی ۱۰ به شما کمک می‌کند که موبایل‌تان را سالم‌تر نگهداری کنید. اما قبل از خرید اکسسوری‌های این گوشی حتما مشخصات هرکدام را بررسی کنید و با توجه به نیازتان خرید کنید.

انواع قاب گوشی برای Redmi 10

  • قاب نیلکین کم شیلد
  • قاب فیبر نیلکین مدل Textured nylon
  • کیف چرمی گوشی ردمی ۱۰ مدل نیلکین Qin
  • قاب گوشی شیائومی ردمی 10 مدل نیلکین Frosted
  • کاور ضد ضربه مدل محافظ لنز
  • قاب 360 درجه گوشی شیائومی ردمی ۱۰

راهنمای خرید گلس گوشی Xiaomi Redmi 10

گلس های گوشی با توجه به نوع ساختی که دارند عملکرد متفاوتی را هم ارائه می‌دهند و برای سلیقه‌های خاصی تولید می‌شوند. مثلا گلس پرایوسی ردمی ۱۰ به این منظور است که بتوانید در محیط‌های شلوغ مثل اتوبوس، مترو و مهمانی‌ها محیط امنی برای خود داشته باشید و راحت‌تر با گوشی موبایل‌تان کار کنید. گلس پرایوسی دید افراد را از کناره‌های گوشی محدود می‌کند و تنها از روبرو می‌توانید محتوای موبایل را ببینید.

انواع گلس گوشی شیائومی ردمی 10

  • محافظ صفحه سرامیکی مدل Privacy
  • محافظ صفحه H+ Pro نیلکین
  • گلس گوشی مدل Super D
  • محافظ صفحه CP+ Pro نیلکین

راهنمای خرید محافظ لنز دوربین گوشی

نه تنها از بدنه و نمایشگر گوشی، بلکه میتوانید با نصب گلس از دوربین آن هم محافظت کنید. گلس دوربین از آسیب‌هایی مثل خط و خش، ضربه و ساییدگی دوربین محافظت می‌کند. خرید گلس لنز دوربین Xiaomi Redmi 10 جزو اولویت‌های خریدتان محسوب می‌شود.

خرید شارژر شیائومی Redmi 10

اگر می‌خواهید از باتری اصلی Xiaomi Redmi 10 محافظت کنید از شارژر اورجینال استفاده کنید. شارژرهای بی‌کیفیت خیلی زود باعث افت کیفیت باتری می‌شوند. یک شارژر باکیفیت با آداپتور اورجینال ولتاژ و جریان موردنیاز باتری را تامین می‌کند. باتری حین شارژ داغ نمی‌کند و باتری گوشی در مدت زمان معین شارژ می‌شود. اگر شارژر اصلی شیائومی ردمی ۱۰ آسیب دیده است حتما و حتما یک شارژر باکیفیت برای گوشی‌ مبایلتان تهیه کنید. خرید شارژر Xiaomi بسیار مهم است و باید حتما شارژری متناسب با باتری گوشی‌تان داشته باشید.

خرید باتری گوشی شیائومی ردمی 10

اگر باتری گوشی خراب بشود، تنها راهی که پیش روی‌تان دارید خرید باتری جدید است. از نشانه‌های باتری خراب، دیرتر شارژ شدن گوشی، خاموش و روشن شدن خودبه خود و داغ شدن گوشی است. خرید باتری گوشی شیائومی ردمی 10 می‌توانید مجددا کیفیت و کارایی سابق را به گوشی‌تان برگردانید.