شارژر ساعت هوشمند

نمایش 1–24 از 141 نتیجه

خرید شارژر ساعت هوشمند

برای شما هم پیش آمده که شارژر وسیله اکلترونیکی‌تان خراب بشود. شارژر ساعت هوشمند هم جزو وسایلی است که اکثرا با خودمان حمل می‌کنیم. طبیعی است که بر اثر ضربه و حمل نامناسب آسیب ببیند. برخی از روش‌ها به افزایش طول عمر این شارژرها کمک می‌کند. از جمله استفاده از محافظ‌های کابل شارژر که به‌صورت لایه اضافی روی کابل قرار می‌گیرند و مقاومت بیش‌تری به کابل می‌بخشند.

تنها استفاده نامناسب دلیل بر خرابی شارژر ساعت هوشمند نیست. گاها نوسانات برق نیز این اتفاق را به دنبال دارد.

نکات مهم برای خرید شارژر ساعت هوشمند

اگر قصد خرید شارژر ساعت هوشمند یا شارژر مچ بند هوشمند را دارید، و حتما می‌خواهید نسخه اصلی و اورجینال آن را داشته باشید، بهتر است موارد زیر را حتما بررسی نمایید.

  1. مشخصات آن را با شارژ اصلی بررسی و مقایسه کنید.
  2. شدت جریان و ولتاژ جریان ورودی و خروجی شارژر را بررسی کنید.
  3. از نظر شکل و ظاهر شارژر را بررسی کنید.

در نظر داشته باشید که برخی از کمپانی‌های تولیدکننده لوازم جانبی ساعت هوشمند نیز در زمینه تولید شارژر ساعت هوشمند نیز فعالیت‌ دارند و شارژرهایی بسیار نزدیک به کیفیت اصلی و با نام های‌کپی به بازار عرضه می‌نمایند. می‌توانید از بین این شارژرها نیز خریداری کنید.

چرا شارژر کپی و کیفیت پایین نخریم؟

این شارژرها بی‌ کیفیت هستند و در یک کلام نه تنها دوایی برای دردتان نخواهند بود بلکه مجبور می‌شوید چند روز یا نهایتا چند ماه بعد دوباره یک هزینه دیگری برای خرید شارژر ساعت هوشمند یا خرید شارژر مچ بند هوشمند بشوید.

از سوی دیگر یک شارژر بی‌کیفیت که بدون رعایت استانداردهای اصلی به مرحله تولید رسیده است، به‌طور قطع به باتری ساعت‌تان هم آسیب می‌رساند. علاوه بر این شارژر مطلوبی هم ندارند.

قیمت خرید شارژر ساعت هوشمند

قبل از خرید شارژر مچ بند و ساعت هوشمند حتما موارد مهم و قیمت این کالاها را مقایسه کنید. برای هر ساعت هوشمندی که دارید می‌توانید به راحتی شارژر تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی تبلت فون شارژر ساعت هوشمندتان را با تضمین سلامت و ۷ روز مهلت تست در کم‌ترین زمان به دستتان می‌رساند.