محافظ صفحه ساعت هوشمند

نمایش 1–24 از 219 نتیجه

محافظ صفحه ساعت هوشمند

سوال مهمی که اول از همه باید به آن پاسخ دهیم لزوم خرید محافظ صفحه ساعت هوشمند است. چه دلایلی برای خرید گلس ساعت هوشمند دارید؟ چه مزیت‌هایی دارد و معایب آن چیست؟ انواع محافظ صفحه ساعت هوشمند شامل چه مدل‌هایی است؟

نمایشگر ساعت هوشمند هم همانند گوشی هوشمند آسیب‌پذیر است. در طول استفاه از اسمارت واچتان خطرات احتمالی زیادی وجود دارد که نمایشگر آسیب‌پذیر وسیله کوچکتان را تهدید می‌کند. ممکن است از دستتان بیفتد یا با جسم سختی برخورد کند. در این صورت نمایشگر ضعیف ساعت توانایی تحمل شدت ضربه را ندارد و سریعا خرد می‌شود و یا کاملا از کار می‌رود. هزینه تعمیر صفحه نمایش ساعت هوشمند هم بالاست. یا اصلا احتمال دارد که تعمیرکننده مناسبی برای انجام این کار پیدا نکنید. از این رو خرید گلس ساعت هوشمند و یا محافظ صفحه و برچسب نمایشگر ساعت ضروری است.

برخی از انواع محافظ صفحه ساعت هوشمند کیفیت مناسبی ندارند. در بهترین حالت می‌تواند از نمایشگر در برابر ضربه محافظت کند و اجازه ندهد ضربه باعث شکستن صفحه شود. در عوض کیفیت نمایشگر را پایین می‌آورد. محتوای نمایشگر را با وضوح همیشگی نمی‌توانید ببینید و این مسئله برای بسیاری اذیت‌کننده است. بنابراین بهتر است قبل از خرید گلس ساعت هوشمند مشخصات آن را ببینید و ضخامت و میزان شفافیت آن را بررسی کنید.

انواع محافظ صفحه ساعت هوشمند ی که ضخامت کم‌تری دارد می‌تواند تا حد امکان از افت کیفیت نمایشگر بکاهد. برخی از مدل‌ها هم که جنس شیشه‌ای ندارد قادر است صرفا به عنوان یک سپر محافظ کم‌جان در برابر ضربه باشد ولی در تاثیر خیلی کمی روی شفافیت نمایشگر ساعت تان داشته باشد. اگر جزو افرادی هستید که مراقبت از وسایل الکترونیکی‌ برایتان دشوار است،‌ حتما خرید گلس ساعت هوشمند را به لیست کارهایتان اضافه کنید. در غیر این صورت از محافظ صفحه غیر شیشه‌ای استفاده کنید.