Asus Zenfone 2 ZE551ML Illusion back door-4-Buy-Price-Online
1.00 خارج از 5 امتیاز بر اساس مشتری 1
(نقد و بررسی 1 کاربر)
Asus Zenfone 2 ZE551ML Illusion back door-1-Buy-Price-OnlineAsus Zenfone 2 ZE551ML Illusion back door-2-Buy-Price-OnlineAsus Zenfone 2 ZE551ML Illusion back door-3-Buy-Price-OnlineAsus Zenfone 2 ZE551ML Illusion back door-6-Buy-Price-Online

Asus Zenfone 2 ZE551ML Illusion Back Door

درب پشتی گوشی ایسوس زنفون 2 ZE551ML مدل Illusion

59,000 تومان

گارانتی درب پشتی گوشی ایسوس زنفون 2 ZE551ML مدل Illusion

انتخاب رنگ

انتخاب لوازم جانبی

مروری بر درب پشتی گوشی ایسوس زنفون 2 ZE551ML مدل Illusion

درب های پشتی گوشی های همراه، بهترین مانع در مقابل نفوذ گرد و غبار به داخل گوشی بوده و ظاهر زیبایی نیز به گوشی همراه می بخشند اما با توجه به امکان شکسته شدن یا آسیب دیدنشان به عنوان یک کالای جانبی نیز تولید و عرضه می شوند. شکسته شدن درب پشتی گوشی همراه و عدم قرار گرفتن آن در جای خود به درستی می تواند علاوه بر این که منجر به نفوذ گرد و غبار به گوشی همراه و در نتیجه بروز مشکلاتی به مرور زمان در گوشی شود، استفاده از گوشی را نیز برای کاربر کمی سخت کرده و برای وی مزاحمت هایی ایجاد نماید.

در صورتی که درب پشتی گوشی شما آسیب دیده یا شکسته شده است و یا اگر می خواهید از آسیب رسیدن به درب پشتی اصلی گوشی خود جلوگیری نمایید، می توانید از این درب های پشتی که به عنوان محصولات جانبی به فروش می رسند نیز استفاده نمایید. رنگ بندی مختلف این درب ها می تواند دلیل دیگری برای استفاده از آن ها باشد که به منظور تنوع بخشیدن به ظاهر گوشی مورد استفاده قرار می گیرند.

در انتها باید به کیفیت خوب و قابل قبول این درب ها نیز اشاره کرد. درب های پشتی علاوه بر جنس خوبی که دارند، دارای رنگ هایی با شباهت و هماهنگی زیاد با بدنه گوشی های همراه نیز می باشند و با استفاده از آن ها می توان ظاهر تازه تر و جدیدتری را به گوشی همراه بخشید.

مشخصات درب پشتی گوشی ایسوس زنفون 2 ZE551ML مدل Illusion

جنس
پلی کربنات
ویژگی ها
کیفیت ساخت مطلوب
برش دقیق محل قرارگیری کلیدها
ایجاد تنوع در رنگ گوشی

نظرات کاربران در مورد درب پشتی گوشی ایسوس زنفون 2 ZE551ML مدل Illusion

  1. 1 از 5

    :

    رنگ صورتیش به چه دردی میخوره 4تا رنگه مردونه وردارین بیارین

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید