Hoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 1-Buy-Price-Online
Hoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 2-Buy-Price-OnlineHoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 3-Buy-Price-OnlineHoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 4-Buy-Price-OnlineHoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 5-Buy-Price-OnlineHoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 6-Buy-Price-OnlineHoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm 7-Buy-Price-Online

Hoco Apple Watch Band Grand 2 Pointers Metal 42mm

بند استیل اپل واچ Hoco

ناموجود

389,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

مروری بر بند استیل اپل واچ Hoco

ساعت های هوشمند یکی از هیجان انگیز ترین گجت های پوشیدنی می باشند که هر روز امکانات بیشتر و جالب تری به آن ها اضافه شده و در نتیجه نظر کاربران بیشتری نیز به آن ها جلب می شود. با توجه به کاربردهای بیشتر و مفیدتر این ساعت ها در مقایسه با ساعت های قدیمی که جز نمایش زمان قادر به انجام کار دیگری نمی باشند، استقبال کاربران از این ساعت ها روز به روز بیشتر شده و لوازم جانبی بیشتری نیز مطابق با سلیقه های مختلف برای این ساعت های هوشمند روانه بازار می شود.

بندهای استیل یکی از لوازم جانبی می باشند که برای این ساعت های هوشمند تولید و روانه بازار می شود. کاربران ساعت های هوشمند که هر روز به تعداد آن ها اضافه نیز می شود می توانند یکی از رنگ های این بند استیل را انتخاب کرده و ظاهری متفاوت و زیباتر و در عین حال مطابق با سلیقه خود به ساعت هوشمند خود ببخشند.

مشخصات بند استیل اپل واچ Hoco

جنس
استیل
قابل استفاده برای
ساعت های هوشمند 42 میلی متری نسل 1و2و3 اپل
نوع قفل
کلیپسی
ویژگی ها
ساخته شده از استیل ضد زنگ
سهولت تعویض و استفاده
طراحی زیبا و شیک

نظرات کاربران در مورد بند استیل اپل واچ Hoco

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

تجربه کاربری خود را به اشتراک بگذارید