لوازم جانبی گوشی موتورلا Motorola One Fusion

خرید لوازم جانبی گوشی موتورلا Motorola One Fusion

امروزه گوشی‌های هوشمند اکثرا با ظرافت بالایی طراحی می‌شوند. حساس و آسیب‌پذیرند. بخصوص صفحه نمایش که از همه قسمت‌ها بیش‌تر در معرض آسیب قرار دارد. بنابراین خرید گلس گوشی موتورولا One Fusion یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید انجام دهید. سپس می‌رسیم به مسئله ایمنی بدنه گوشی که به‌راحتی با استفاده از قاب گوشی موتورولا One Fusion قابل حل است.

به‌راحتی می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار پایین، هم از بدنه گوشی و هم از نمایشگر آن در برابر ضربه و سایر صدمات جلوگیری نمایید.

خرید قاب گوشی موتورولا One Fusion

اکثر مدل‌ های قاب و کاور موتورولا وان فیوژن قادرند از بدنه دستگاه در برابر ضربه، خراش، ساییدگی و دیگر آسیب‌های احتمالی محافظت کنند. برخی از مدل‌ها مقاومت کم‌تری نسبت به مدل‌ های کاور ضد ضربه One Fusion دارند. قاب پشت مات گوشی Motorola One Fusion یکی از انواع کاور این گوشی است که ضمن برخورداری از کیفیت مناسب دوام و مقاومت بسیار خوبی دارد. همچنین از لنز دوربین گوشی هم محافظت می‌کند.

خرید گلس گوشی موتورولا One Fusion

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، صفحه نمایش گوشی آسیب‌پذیرتر از بدنه آن است به همین دلیل خرید گلس برای گوشی موتورولا One Fusion مهم‌تر است. هرچقدر هم که محتاط باشید احتمال ضربه خوردن نمایشگر گوشی وجود دارد. با یک گلس تمام صفحه می‌توانید خیالتان را راحت کنید.

خرید باتری گوشی موتورولا One Fusion

واضح است که هیچ وسیله‌ی الکترونیکی بدون باتری کارایی ندارد. اگر به هر دلیل باتری گوشی موتورولا Motorola One Fusion شما از کار افتاد، می‌توانید با جایگزین کردن یک باتری جدید مشکل را برطرف کنید. دقت کنید که به هیچ عنوان باتری کپی یا اصطلاحا فیک خریداری ننمایید. این باتری ها پس از مدت کمی از کار می‌افتند و یک هزینه دیگر برایتان رقم می‌زنند. اگر باتری اصلی گوشی موتورولا Motorola One Fusion را پیدا نکردید از بین مدل‌های های کپی و کیفیت بالا انتخاب کنید.