لوازم جانبی Samsung Galaxy Watch Active

نمایش 1–24 از 37 نتیجه

خرید لوازم جانبی Samsung Galaxy Watch Active

بعد از مدت زمان نه چندان زیادی ساعت هوشمندتان خواسته و ناخواسته جذابیت خود را از دست می‌دهد. چطور می‌توانید همه چیز را تغییر دهید. آیا می‌دانید بند ساعتتان قابل تعویض است؟ بله می‌توانید به‌راحتی بند دیگری جایگزین کنید. مدل‌های مختلف بند اکتیو واچ را امتحان کنید. سیلیکونی، چرمی، فلزی، استیل، پارچه‌ای و نایلونی. تقریبا هر بندی که بخواهید می‌توانید تهیه کنید. رنگ‌های مختلفی هم دارند. مخصوصا تنوع رنگ بند سیلیکونی بسیار بالاست. کافیست سری به فهرست لوازم جانبی اکتیو واچ بزنید. به‌غیر از بند لوازم دیگری هم می‌توانید تهیه کنید.

در این متن انواع لوازم جانبی ساعت هوشمند اکتیو واچ را بررسی خواهیم کرد و کاربرد هریک را توضیح خواهیم داد.

لوازم جانبی اکتیو واچ شامل موارد زیر هستند:

 • انواع بند استیل اکتیو واچ
 • انواع بند سیلیکونی اکتیو واچ
 • انواع بند چرمی اکتیو واچ
 • انواع بند پارچه ای اکتیو واچ
 • محافظ صفحه و گلس اکتیو واچ
 • قاب، بامپر و کاور اکتیو واچ
 • باتری اکتیو واچ
 • شارژر گلکسی واچ اکتیو

خرید بند ساعت هوشمند اکتیو واچ

همانطور که قبلا به آن اشاره شد، ساعت اکتیو واچ از قابلیت تعویض بند پشیبانی می‌کند. قبل از خرید مشخصات هریک از این بندها را بررسی کنید، سپس اقدام به خرید نمایید.

اما می‌دانید کدام بند اکتیو واچ رنگ‌های بیش‌تری دارد؟ کدام یک از این طرح‌ها برای موقعیت‌های رسمی مناسب است؟ و کدام یک برای استفاده روزمره؟ اگر پوستتان حساس است باید این مورد را هم بررسی کنید.

بند استیل و فلزی ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو

بندهای فلزی اکثرا مشخصاتی یکسان دارند. بیش‌تر افرادی که با محیط‌های رسمی و محیط‌های اداری سر و کار دارند این بند اکتیو واچ را انتخاب می‌کنند. چون به عبارتی ظاهری کلاسیک دارد. اما همگی این بندها دارای چند مشخصه هستند:

 • ضد زنگ است. یعنی با برخورد آب و یا مایعات دیگر دچار زنگ‌زدگی نمی‌شود.
 • بند استیل ساعت اکتیو واچ رنگ ماندگاری دارد. پس از مدتی که از این بند استفاده کردید، شاهد رنگ‌پریدگی و یا اصطلاحا کهنه نمی‌شود. شاید این مهم‌ترین ویژگی انواع بند استیل اکتیو واچ باشد.
 • واضح است که بند استیل اکتیو واچ نسبت به سایر بندهای سیلیکونی و .. وزن بیش‌تری دارد. این زیاد بودن وزن به دلیل متریالی است که برای تولید آن استفاده شده است. طبیعتا استیل از سیلیکون، چرم و پارچه سنگین‌تر است. بنابراین باید در نظر داشته باشید که از این نوع بند برای فعالیت‌های ورزشی‌تان استفاده نکنید.

بند چرمی ساعت سامسونگ اکتیو واچ

بند چرمی طرفدار خاص خودش را دارد. البته کم‌تر کسی پیدا می‌شود که مدل‌های بند چرم اکتیو واچ را ببیند و نپسندد. توجه داشته باشید که بند چرم اکتیو واچ از نوع چرم طبیعی نیست. بلکه چرم صنعتی است که با کیفیت و دوام خیلی خوبی عرضه شده است. هرچند که جای چرم طبیعی را نمی‌گیرد.

بند سیلیکونی اکتیو واچ

اگر ورزشکار هستید و بیش‌تر استفاده شما از این اسمارت واچ صرف انجام فعالیت‌های سنگین می‌شود، بهتر مدل‌های بند سیلیکونی اکتیو واچ سامسونگ را انتخاب کنید. بندهای سیلیکونی اکتیو واچ به دلیل نوع متریالی که دارند در برابر آب مقاومند. به‌سادگی پاره و یا کهنه نمی‌شوند. رنگ‌های متنوعی هم دارند که با روحیات ورزشکاران و فضاهای ورزشی سازگارتر است.

خرید گلس سامسونگ اکتیو واچ

حتما می‌دانید که تعویض بند صرفا به‌منظور ایجاد ظاهری جدیدتر و متنوع‌تر می‌شود. اما به هیچ عنوان ایمنی ساعتتان را تضمین نمی‌کند. اگر برویم سراغ امنیت و ایمنی بدنه ساعت هوشمند باید در مورد محافظ صفحه گلس اکتیو واچ صحبت کنیم. همانند دیگر لوازم دیجیتال، صفحه نمایش گلکسی واچ اکتیو هم آسیب‌پذیر است. اگر ساعت از دستتان بیفتد، با جسم سختی برخورد کند. در نهایت ضربه می‌بیند. ممکن است خراش بردارد. شاید هم به‌طور کامل از کار بیفتد. هزینه تعمیر صفحه نمایش ساعت هم بالاست. اصلا شاید تعمیرکننده آن را هم گیر نیاورید. تنها با خرید اکتیو واچ می‌توانید نمایشگر ساعتتان را ضدضربه کنید.

انواع گلس برای ساعت سامسونگ اکتیو واچ عرضه شده‌ است.

مدل‌های محافظ صفحه اکتیو واچ شامل موارد زیر است:

 • محافظ صفحه نانو : این مدل از جنس شیشه نیست و کاملا منطعف است. از نمایشگر ساعت در برابر خط و خش و ضربه‌های نه چندان شدید محافظت می‌کند
 • گلس اکتیو واچ مدل شفاف ساده : این محافظ صفحه جنس شیشه‌ای دارد و در برابر ضربه و خط و خش کاملا مقاوم است.
 • گلس اکتیو واچ مدل تمام صفحه فریم دار: این محافظ صفحه کاملا ضد ضربه است و علاوه بر این، نمایشگر ساعت را بطور کامل پوشش می‌دهد. حتی خمیدگی‌ لبه‌های اطراف نمایشگر

قاب و کاور سامسونگ اکتیو واچ

می‌دانید گلس اکتیو واچ با کاور اکتیو واچ چه  تفاوتی دارند؟ کاربرد این دو تا حدودی شبیه هم می‌باشد. برخی از مدل های کاور ساعت اکتیو واچ علاوه بر بدنه ساعت، نمایشگر آن را هم پوشش می‌دهند. در این صورت نیازی به استفاده از گلس ندارید. اما برخی از مدل‌ها فقط دور بدنه ساعت را احاطه می‌کنند که اصطلاحا به آن بامپر و یا قاب ساعت اکتیو واچ گفته می‌شود. این کاورها اکثرا حجم ساعت را افزایش می‌دهند. اما اگر می‌‌دانید که ممکن است اسمارت واچتان در مواجهه با آسیب‌های احتمالی باشد حتما خرید قاب اکتیو واچ سامسونگ را هم به لیستتان اضافه کنید.

با خرید کاور اکتیو واچ از بدنه‌ی زیبا و حساس ساعت هوشمندتان محافظت کنید. هر خراشی که روی بدنه ساعت می‌افتد بخش بزرگی از ارزش آن را کم‌تر می‌کند. انواع قاب و بامپر ساعت اکتیو واچ بدنه‌ی ساعت را به طور کامل پوشش می‌دهد و اجازه نمی‌دهد آسیبی به آن برسد. انواع کاور ژله ای، سیلیکونی و فلزی برای این مدل ساعت ارائه شده‌اند که از نظر ایمنی در سطح بالایی قرار دارند. استایل جدیدی هم به ساعت شما می‌بخشند. هر کدام رنگ‌بندی خاص خودشان را دارند و می‌توانید مطابق میل و سلیقه‌تان یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید که برخی از مدل های کاور ساعت اکتیو واچ صفحه نمایش را هم پوشش می‌دهند. اگر به‌صورت هم‌زمان گلس و کاور سامسونگ گلکسی واچ اکتیو را استفاده کنید، حساسیت لمس‌پذیری نمایشگر ساعتتان به‌شدت افت خواهد کرد.

خرید باتری اکتیو واچ

به دلایل مختلفی ممکن است باتری اکتیو واچ خراب بشود. می‌دانید که بدون باتری هیچ وسیله دیجیتالی قابل استفاده نیست. به عبارتی باتری مثل هسته ساعت عمل می‌کند که اگر خراب ببیند و یا کارایی قبل را نداشته باشد، برایتان ناخوشایند خواهد بود. اگر احساس کردید که باتری سامسونگ اکتیو واچ کیفیت قبلی را ندارد. به سرعت شارژ خالی می‌کند و یا مرتبا باید روشن و خاموش شدن ساعتتان می‌شود، می‌توانید با خرید باتری اورجینال اکتیو واچ سامسونگ ، به همه قابلیت‌های جذاب ساعتتان دسترسی پیدا کنید.

خرید شارژر اکتیو واچ

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که شارژ موبایل و ساعتتان را گم کنید، خراب بشود و یا حداقل اتصالی داشته باشد. اگر از شارژر ساعت هوشمند اکتیو واچ به‌خوبی مراقبت نکنید، در مدت زمان کمی به یک شارژر غیر قابل استفاده تبدیل می‌شود. در چنین شرایطی خرید شارژر اکتیو واچ نسخه جایگزین آن می‌تواند باشد، مشکل‌گشای شما خواهد بود. اما توجه داشته باشید که در بین لوازم جانبی ساعت اکتیو واچ برخی از مدل‌های کپی شده شارژر اکتیو واچ یافت می‌شود. این شارژرها به باتری ساعت Galaxy Watch Active آسیب می‌رسانند و بعد از مدتی یک هزینه جدا از شارژر هم باید برای آن در نظر بگیرید. حتما دقت داشته باشید که نسخه اصلی یا های کپی شارژر اکتیو واچ را تهیه نمایید.

همه این لوازم را می‌توانید برای ساعتتان تهیه کنید. چهره جدیدی به اسمارت واچتان ببخشی و به‌خوبی از آن مراقبت کنید. خرید لوازم جانبی اکتیو واچ تغییرات بزرگی ایجاد خواهد کرد. کافی است امتحان کنید. از لیست لوازم جانبی ساعت هوشمند اکتیو واچ ، اکسسوری مورد نیازتان را انتخاب کنید. این نکته را فراموش نکنید. قیمت لوازم جانبی اکتیو واچ نمی‌تواند تعیین کننده کیفیت آن باشد. قبل از انتخاب این لوازم موارد ضروری را بررسی کنید و مطابق با نیازتان خرید انجام بدهید.